Купити шкіру рослинного дублення в Aligo Group
0
Кошик
Товарів: 0 (0 грн )

Шкіра рослинного дублення Vegetale

Знайдено товарів:318

Потрібно купити шкіру рослинного дублення італійську Vegetale  в Україні?

У магазині Aligo Group кращий вибір «растішки» не фарбованої, пофарбованої, з фінішним покриттям, гладкої або з тисненням.
Ми привозимо шкіру прямо від фабрик-виробників Італії та пропонуємо найвигідніші ціни на шкіру 100% рослинного дублення

Особливості виробництва шкіри Vegetale

Шкіра VegTan, «Растишка», веган, vegetale - все це назви найбільш екологічно безпечної та природньої, унікальною шкіри 100% рослинного дублення. Для її виробництва використовують шкури ВРХ, рідше - кінські, шевро і овчину. Процес дублення відбувається органічними речовинами танінамі- екстрактами з деревини і кори дерев, листя та коренів інших рослин - найдавніший спосіб додання шкірі міцності, довговічності, еластичності. За часом він досить тривалий - від кількох місяців до року. Потім шкіру можуть фарбувати (вручну або механічно) або залишити не фарбованою, нанести фінішне покриття, зробити тиснення

Властивості шкіри рослинного дублення

  • це найкращий матеріал для любого виду тиснення, різьблення, карвінгу, формування
  • пластична, податлива, вбирає вологу, а висихаючи, назавжди зберігає доданий рельєф
  • "растішка" має властивість «загоряти» - колір натуральних барвників змінюється, шкіра покривається патиною і стає винтажной - вироби з неї живуть разом зі щасливим володарем, стаючи з роками все краще
  • кожен лист шкіри має свій неповторний колір і фактуру, тому її вважають за краще майстра handmade для створення ексклюзивних виробів
  • шкіра довговічна і міцна
Про шкіру VegTan італійські майстри шкіряної справи кажуть, що вона істинно справжня і вироби з неї мають душу, адже на них відбивається все: дотики, вплив сонця і часу. З шкіри рослинного дублення створюють розкішні колекції і роблять під замовлення унікальний ексклюзив взуття, одягу, меблевої оббивки, гаманців, сумок, портфелів, ременів, браслетів та іншої галантереї з тисненням, різьбленням, плетінням та ін.

Купити італійську шкіру рослинного дублення в Києві

в магазині Aligo Group - вигідно та надійно.
У нас ви знайдете шкіру 100% рослинного дублення для ременів і галантереї - різної товщини і розвісу. Це матеріал виняткової якості фабрик всесвітньо відомого концерну Consorzio Vera Pelle Italiana Conciata al Vegetale (Консорціум справжньої італійської шкіри рослинного дублення). У концерні 22 шкіряні заводи, що зберігають і використовують тосканські вікові секрети і традиції дублення та сучасні технології.
Ми маємо Ліцензійну угоду з Консорціумом, на підставі якої отримали право дарувати Гарантійні сертифікати на шкіру Vegetable Tanned Leather виробникам готової продукції зі шкіри, придбаної у нас. Цей документ - гарантія престижності, якості та елітного статусу ваших виробів.

Ремінна шкіра рослинного дублення

Купити в Аліго Груп для виробництва ременів можливо понад 110 артикулів шкіри vegetale розвісом воріт, напівшкіра, чепрак. Це щільний, міцний матеріал товщиною 2,0 - 3,9мм, виготовлений зі шкур великої рогатої худоби.
Шкіра рослинного дублення для ременів пропонується в багатій колірній гамі: нефарбований матеріал природного бежевого відтінку, багато чорних і коричневих тонів, срібло і яскраві насичені тони кольорової палітри.

Галантерейна шкіра рослинного дублення

Для створення розкішної галантереї у нас майже 150 веган артикулів. Серед дорогих пропозицій багато варіантів поставок limited по стокових цінами.
Розвіс галантерейної растішки: полукожі, воріт, поли, цілі шкури, товщини 0,8-2,6 мм
З шкіри рослинного дублення шиють сумки, кофри, портмоне, чохли, піхви, кобури, портупеї, нашийники, роблять оббивку меблів, вироби та багато іншого.

Категорія Ще галантерейна Vegetale
представлена ​​в основному цілими шкурами рослинного дублення з кози (шевро), овчини, теляти.

Також у нас  можна
купити 

купить  PUEBLO, Shell Cordovan

- улюблена шкіра майстрів всього світу, а також інші цікаві артикули - асортимент постійно оновлюється. 

Купити італійську шкіру рослинного дублення в Aligo Group - це розумний вибір, гарантія якості і свобода творчості!