Скат – купити шкіру і фурнітуру в Києві, Україні в найбільшому магазині Aligo Group
0
Кошик
Товарів: 0 (0 грн )

Скат

Знайдено товарів:2

Шкіра ската оптом і в роздріб

в Аліго Груп ви можете в інтернет магазині онлайн або в магазині шкіри в Києві

Цілі шкіри морського ската шириною від 16 см і більше ідеально підходять для пошиття ексклюзивних виробів класу luxury: взуття та портфелів, сумок, барсеток і клатч, ремінців і ременів, гаманців, візитниць та портмоне, прикрас та іншої галантереї.

Властивості шкіри ската

Основні якості «риб'ячої» шкіри:

  • дуже висока міцність і стійкість до механічних пошкоджень
  • тривалий термін експлуатації та зносостійкість
  • непромокність
  • вогнестійкість
  • простий догляд

Особливість шкіри морського ската -  в лусці, яка покриває її лицьову сторону. Матеріал плакоідних пластин аналогічний по міцності і складу емалі зубів людини. Шкіра ската має оригінальний візерунок мозаїки, що складається з дрібних шагреневих кісточок, які збільшуються за розміром від країв до середини. Шліфована шкіра ската після полірування виблискує на сонці як алмаз кожної лусочкою.

Сучасні технології вичинки перетворюють скат в податливий, гнучкий, порівняно гладкий і м'який матеріал. При цьому шкіра ската залишається унікальною і неповторною (її не можуть підробити).

"Біле око" на шкірі ската - це спеціально пофарбована виробником білою фарбою частина спинки риби у вигляді ромба з більшими і плоскими пластинками.

Купити шкіру ската в Aligo Group вигідно

Це унікальна можливість придбати екзотику найвищої якості за доступною ціною!

Менеджери Аліго Груп допоможуть вам вибрати шліфовані і нешліфовані цілі шкіри натурального ската. Серед пропозицій яскраві кольорові, бежеві, сріблясті і класичні чорні з білими ромбами "ока" шкіри ската. Вони можуть бути жорсткими або м'якшими, більш щільні або тонкі - вибирайте те, що потрібно саме вам.