Хутро для дублянки - купити в Aligo Group
0
Кошик
Товарів: 0 (0 грн )

Хутро для одягу

Знайдено товарів:104
Мех одежный Мерино т/т черный
142 грн
Мех одежный Мутон коричневый
186 грн
Мех одежный Мутон серый
181 грн
Мех подклад одежный черный
177 грн
ПЛАСТИНА ??? беж
1992 грн
Пластина Лама рожева Італія
2324 грн

Шукаєте де в Україні купити натуральне хутро овчини?

Особисто в нашому київському магазині або онлайн на сайті Aligo Group ви знайдете хутро для одягу найкращої якості за вигідною вартістю.

Ми продаємо овчину для пошиття одягу різних видів оптом та в роздріб. У нашому каталозі великий вибір хутра для пошиття дублянок та курток, шуб, шапок і манто, пальто і шалей, комірів і жилетів, капюшонів і шарфів.

Хутро для одягу - 

особливості

Традиційно натуральна овчина - це кращий матеріал для створення теплого, красивого та довговічного зимового одягу. Хутро виготовляють зі шкір баранів та овець, продаэться цілими шкурами розміром 3-7 фут2.

Овчина при відносно невисокій вартості має цілий ряд переваг: екологічність, мала вага (вироби виходять легкими), зносостійкість, добротність, практичність.

Натуральне хутро для дублянки: овчина різних видів

В каталозі Aligo Group ви знайдете артикули з замшевого поверхнею і з покриттям напаланом (або сильця). Nappalan не дарма прозвали рідкої шкірою, адже це спецпокриття зі смоли з барвниками робить шкіру шовковистою і захищає від води.

Натуральна овчина для дублянок у нас пропонується в широкому асортименті. А саме:

  • Тоскана - отримують з елітних тонкорунних ягнят. Тосканська порода відрізняється довгим до 5 см і густим ворсом, вироби з неї дивують своєю тонкістю і легкістю, і при цьому унікальною теплотою
  • Тіградо - овчинка для тих, кому подобається кучерявий хутро в ефектних завитках. Довгий ворс (4 - 5 см) цих овечок закручується в пружні великі колечка, які ніколи не розпрямляються в виробі
  • хутро Керлі («curly» - в'юнкий) виробляють з тонкорунних ягнят новозеландської породи, що займає одне з перших місць в світі. М'яка і шерсть відрізняється густим підшерстям і довгим хвилястим ворсом, завивати в дрібні пружні завитки. Дуже легкі вироби з хутра керли не псуються в сиру погоду, не сідають і не втрачають форму.
  • Інтерфіно отримують з овець з товстим не густим ворсом. Грубошерста овчина не особливо тепла, але довговічна. Її зазвичай використовують в стриженому вигляді для виробництва практичних, елегантних речей.

Купити овчину для дублянки в Aligo Group

просто і вигідно - особисто в нашому київському магазині або онлайн на сайті. При необхідності наші професійні менеджери-консультанти допоможуть придбати найкращий для вас варіант.