Хутро для дублянки - купити в Aligo Group
0
Кошик
Товарів: 0 (0 грн )

Хутро для одягу

Знайдено товарів:210

Шукаєте де в Україні купити натуральне хутро овчини?

Особисто в нашому київському магазині або онлайн на сайті Aligo Group ви знайдете хутро для одягу найкращої якості за вигідною вартістю.

Ми продаємо овчину для пошиття одягу різних видів оптом та в роздріб. У нашому каталозі великий вибір хутра для пошиття дублянок та курток, шуб, шапок і манто, пальто і шалей, комірів і жилетів, капюшонів і шарфів.

Хутро для одягу - 

особливості

Традиційно натуральна овчина - це кращий матеріал для створення теплого, красивого та довговічного зимового одягу. Хутро виготовляють зі шкір баранів та овець, продаэться цілими шкурами розміром 3-7 фут2.

Овчина при відносно невисокій вартості має цілий ряд переваг: екологічність, мала вага (вироби виходять легкими), зносостійкість, добротність, практичність.

Натуральне хутро для дублянки: овчина різних видів

В каталозі Aligo Group ви знайдете артикули з замшевого поверхнею і з покриттям напаланом (або сильця). Nappalan не дарма прозвали рідкої шкірою, адже це спецпокриття зі смоли з барвниками робить шкіру шовковистою і захищає від води.

Натуральна овчина для дублянок у нас пропонується в широкому асортименті. А саме:

  • Тоскана - отримують з елітних тонкорунних ягнят. Тосканська порода відрізняється довгим до 5 см і густим ворсом, вироби з неї дивують своєю тонкістю і легкістю, і при цьому унікальною теплотою
  • Тіградо - овчинка для тих, кому подобається кучерявий хутро в ефектних завитках. Довгий ворс (4 - 5 см) цих овечок закручується в пружні великі колечка, які ніколи не розпрямляються в виробі
  • хутро Керлі («curly» - в'юнкий) виробляють з тонкорунних ягнят новозеландської породи, що займає одне з перших місць в світі. М'яка і шерсть відрізняється густим підшерстям і довгим хвилястим ворсом, завивати в дрібні пружні завитки. Дуже легкі вироби з хутра керли не псуються в сиру погоду, не сідають і не втрачають форму.
  • Інтерфіно отримують з овець з товстим не густим ворсом. Грубошерста овчина не особливо тепла, але довговічна. Її зазвичай використовують в стриженому вигляді для виробництва практичних, елегантних речей.

Купити овчину для дублянки в Aligo Group

просто і вигідно - особисто в нашому київському магазині або онлайн на сайті. При необхідності наші професійні менеджери-консультанти допоможуть придбати найкращий для вас варіант.