Шкіру Крейзі купити в Києві в Україні в Aligo Group
0
Кошик
Товарів: 0 (0 грн )

Шкіра Крейзі Crazy

Знайдено товарів:74
Акція
Шкіра ВРХ Crazy Olio фіолет 1,2-1,4 Італія

Aligo Group пропонує купити в роздріб та оптом шкіру крейзі хорс

- найбільший в Україні асортимент шкіри крейзі хорс для пошиття взуття, галантерейних виробів, вантажних речей в стилі heritage. З натуральної шкіри крейзі шиють каркасні вироби безпідкладні, портфелі, сумки, клатчі, рюкзаки, картхолдери, візитниці, гаманці, монетниці, грошові затискачі, папки, обкладинки та чохли для паспортів, прав і будь-яку шкіргалантерею. Собівартість речей виходить відносно невисокою, а зовнішній вигляд - стильним та унікальним.

Що таке шкіра крейзі (крейзі хорс)

За традицією зі шкіри crazy horse (друга назва Saddleback) здавня виготовляють сідла, ось чому натуральний матеріал зі шкір великої рогатої худоби має назву «дикий, необ'їжджений кінь».

Для виробництва Крейзі Хорс шкури корів, телят і биків після хромового дублення та барабанного фарбування шліфуються до стану нубуку. Отриманий краст покривають фінішем - тугоплавкими воском, оліями та іншими спеціальними складовими як правило більш темного тону, ніж сама шкіра. Така обробка і є головна фішка технології виробництва цієї шкіри.

Особливості натуральної шкіри крейзі

Завдяки оригінальній технології виготовлення шкіра крейзі (крейзі хорс) вирізняється по головній зовнішній ознаці: шкіра висвітлюється на заломах, вигинах, подряпинах. Це надає речам ефект старіння, який посилюється грою світлотіней. Місця висвітлення легко прибираються будь-якої теплової обробкою - тертям, нагріванням.

Крейзі (крейзі хорс) має щільну структуру, гладку поверхню, досить еластична і міцна.

Речі зі шкіри crazy horse виглядають стильно, часто їх шиють з краями «в обрізку».

Взуття та галантерея зі шкіри крейзі тривалий термін зберігає привабливий вигляд і має якість самовідновлення - дрібні дефекти зникають від протирання шматочком шкіри, тканин і навіть просто пальцем.

Обов'язково потрібно врахувати, що нові та намоклі вироби іноді фарбують одяг.

У магазині Aligo Group ви можете купити шкіру крейзі хорс різних типів

Крейзі Royal - преміум категорія "крейзиків", виготовляється з високоякісної сировини бичини. Товщини від 1,5 до 2,1 мм, напівшкіри розміром близько 2,0 м2

Крейзі Olio - жирована шкіра, що відрізняється підвищеною просоченням жирами, завдяки чому вона високостійка до вологи, має яскраво виражений ефект старовини. Товщина від 1,3 до 1,6 мм. Цілі шкіри близько 5м2, в основному використовують для виробництва меблів і взуття.

Crazy Vegetale - крейзі хорс, вироблений на шкурах корови рослинного дублення. Товщина шкіри від 1,0 до 1,6 мм. Шкіра пофарбована вручну, глибокі з відтіночними переходами кольори. Вироби з такої шкіри виглядають дорого та унікально.

Крейзі Стандарт, Крейзі Хорс - шкіра різних виробників, вироблена зі шкур корів. Має різне застосування в залежності від сорту і фактури. Різноманітття запропонованих артикулів дозволить вибрати вам саме те, що найбільше підходить.

Чому вигідно купити шкіру крейзі в Aligo Group?

  • Величезний вибір шкіри крейзі хорс для оптових і роздрібних покупців.
  • Регулярні нові надходження
  • Шкіра Крейзі відмінних фактур, кольорів, товщин, сортів і цін від великої кількості виробників різних країн
  • Професійна допомога досвідчених консультантів з питань властивостей шкіри, відмінностей та найкращого застосування

Всі ці фактори дозволять вам вибрати найбільш підходящу шкіру за властивостями і ціною