Пітон – купити шкіру і фурнітуру в Києві, Україні в найбільшому магазині Aligo Group
0
Кошик
Товарів: 0 (0 грн )

Пітон

Знайдено товарів:15

Купити в Україні шкіру пітона в широкому асортименті ви можете в магазині Aligo Group оптом і в роздріб.

Це італійська натуральна шкіра пітона високої якості. Вона ідеально підходить для виробів в екзотичному стилі: ременів, сумок, гаманців і інший галантереї, одягу, взуття.

Шкіра пітона - розкіш, яку ви можете собі дозволити!

Найпопулярнішою і дорогою із зміїних шкур є шкіра пітона. І справа не тільки в її значно більших розмірах, ніж, наприклад, у кобри. Дизайнери, виробники взуття і майстри пошиття воліють купити шкіру пітона завдяки її унікальним вишуканим узорам і забарвленням.

Шкіра пітона відрізняється неповторною фактурою, тонкістю, еластичністю, м'якістю і вражаючою міцністю. Довговічність виробів з неї досягає 15 років. Вони не зсихаються, не тріскаються і характеризуються високою водостійкістю.

Ми продаємо пітонові шкури з розрізом по спині або по животу

Від цього залежить основний малюнок шкіри. Спинка шкури покрита невеликими окремими ромбовидними лусочками (або краплеподібніими). На очеревині ростуть лусочки в формі кристала (чим більше, тим старше плазун).

Луска на шкірі - показник її натуральності. Вони еластичні і дуже міцно тримаються, вирвати руками не вийде. Саме завдяки лускатої текстурі шкіра пітона не стирається і зберігається в прекрасному вигляді у виробах багато років.

Дуже важливо, що кожен виріб зі шкіри пітона унікальний. Ви не знайдете дві пари взуття або сумки з однаковим візерунком, адже малюнок на кожній шкурі неповторний. Вироби з пітона не виходять з моди вже багато років.

Шкіру пітона купити в Києві легко

Якщо ви хочете особисто перевірити натуральність, вибрати найбільш підходящий відтінок або подивитися стокові пропозиції за акційними цінами, запрошуємо вас в магазин Aligo Group - купити шкіру пітона в Києві у нас легко і економічно вигідно. Інший варіант - купити шкіру пітона онлайн. Тут, на сайті, вибирайте, оформляйте замовлення - далі менеджер узгоджує з вами ВСі питання, і покупка буде доставлена ​​вам по Україні.

Ми продаємо цілі шкури (ціна вказана в грн за 1 погонний метр - вся вартість шкури пітона залежить від його довжини), смужки та шматки шкіри пітона (ціна вказана за 1 шт).

Товщина шкіри 0.4-0.9 мм

Наші консультанти завжди до ваших послуг. Вони допоможуть підібрати найбільш відповідний колір і малюнок шкіри пітона.