Продаж натуральної шкіри
Цікава інформація цивілізованого розвитку ринку виробництва та продажу натуральної шкіри у ЄС
Тепер і Португалія приєднується до клубу країн з обов'язковими Правилами справжності шкіри. Цим законодавством ще одна держава-член ЄС поклала край обманній практиці, пов'язаній зі зловживанням терміном «шкіра», включаючи такі, що вводять в оману або помилкові описи, такі як «веганська шкіра», «шкіра кактуса», «синтетична шкіра» та «штучна шкіра». У постанові чітко визначено поняття:
"шкіра", "цільнозерниста шкіра full-grain", "шкіра з покриттям" і "шкіряний спилок"
Він встановлює суворі вимоги до використання цих термінів, встановлюючи, що термін шкіра не може поєднуватись з визначниками, префіксами або суфіксами, що суперечать внутрішній природі шкіри. Порушення цих правових розпоряджень є обманом і тягне у себе відповідні процесуальні наслідки.
Зрозуміло, що законні описи, що включають термін «шкіра», повинні враховуватися під час маркування та реклами матеріалів, що використовуються у споживчих товарах, що розміщуються на ринку. Законодавство сприяє використанню правильної та правдивої інформації для споживачів з метою надання їм можливості робити свідомий вибір.
"Приймаючи цей закон, наш уряд визнає стратегічну важливість шкіри та шкіряних виробів для португальської економіки та необхідність її захисту від шахрайської комерційної практики", - говорить президент APIC Нуно Карвалью (Couro Azul), висловлюючи своє задоволення у зв'язку з успішним завершенням законодавчого процесу.
У Європі термін «шкіра» охороняється законом у Бельгії, Франції, Італії, Іспанії, а тепер у Португалії. Угорщина нині працює над аналогічним законодавством, та інші країни розглядають можливість піти тим самим шляхом.
«Хоча ми абсолютно вітаємо це нововведення у законодавстві Португалії, в COTANCE ми очікували, що Європейська комісія нарешті вирішить розпочати довгоочікувану гармонізацію правил справжності шкіри на рівні ЄС», — каже президент COTANCE Мануель Ріос Наварро (Inpelsa).
Дійсно, під час завершення внутрішнього ринку ЄС у 1992 році Європейська комісія погодила національні правила щодо найменувань текстилю та маркування взуття, але не змогла зробити те саме щодо шкіри. Такий ринковий та нормативний збій на рівні ЄС зараз виправляється розробкою правил справжності шкіри на національному рівні.
В Україні не заборонено називати терміном «ШКІРА» матеріали синтетичного походження, у складі яких полімери, ткані матеріали, рослинна сировина
Будьте уважні при купівлі натуральної шкіри!
Купити шкіру в Україні гарантовано натуральну та кращої якості запрошуємо у магазині Aligo Group
Ми - експерти з більш, ніж десятирічним стажем на ринку закупівель та продажу натуральної шкіри та фурнітури кращих світових виробників. У нас дуже великий надійний асортимент натуральної шкіри, виробленої на фабриках Італії, України, Туреччини, Німеччини, Франції, Португалії та ін.