Шкіра рослинного дублення Tuscan Vegetable Leather в Aligo Group
0
Кошик
Товарів: 0 (0 грн )
Даруємо сертифікати якості на італійську шкіру рослинного дублення

Даруємо сертифікати якості на італійську шкіру рослинного дублення

У Тоскану ми приїхали на фабрики, що виробляють традиційну всесвітньо відому

натуральну шкіру рослинного дублення бренду Tuscan Vegetable Leather ™

"Cor magis tibi Siena pandit" «Сієна відкриває перед тобою своє серце, яке ширше, ніж ці ворота". Ця фраза над на північними воротами древнього італійського міста Сієни (Siena) - адміністративного центру провінції Тоскана, стала девізом наших взаємин з усією Тосканою - одним із найпрекрасніших регіонів Італії.

Ми вибрали шкіру рослинного дублення в Тоскані не тільки за якість і затребуваність продукту, але і за прекрасні позитивні емоції, які день у день супроводжують тих, хто користується виробами, виготовленими з тосканської шкіри.

Про Консорціум Consorzio Vera Pelle Italiana Conciata al Vegetale

Пропонуємо вам трохи інформації, щоб ви змогли оцінити скільки праці, часу, зусиль, таланту вкладено для того, щоб отримати такий прекрасний результат, оцінений на світовому рівні. У 1994 році кілька шкіряних підприємств Тоскани по виробництву високоякісної шкіри рослинного дублення об'єдналися в Consorzio Vera Pelle Italiana Conciata al Vegetale. Консорціум справжньої італійської шкіри рослинного дублення - це некомерційна організація, яка працює над тим, щоб зберегти багатовікові традиції дублення vegetale, захистити типово тосканський продукт, гарантувати якість сировини і довести його до досконалості, дарувати світу ноу-хау продукт тосканських виробників шкіри. Сьогодні в Концерн входить 22 шкіряних заводи.

Протягом століть тосканські кожум'яки дбайливо зберігають і передають дорогоцінні ремісничі традиції, які сьогодні поєднують давні рецепти і передові технології. Володарі спадкового досвіду і сучасних знань з обережністю і захопленням виконують повільний процес обробки при повній повазі до природи, і шкури стають чудовою шкірою.

Контроль здійснюється шляхом використання натуральних дубильних речовин - танінів, нових технологій і тривалому часу обробки. Танін є основою рослинного дублення і сконцентрований в численних типах дерев і рослин. Саме він робить шкіру такою гарною і легко та відмінною від інших. Танінові кольори надають шкірі теплі відтінки, які мають властивість проявлятися на поверхні при використанні виробів. Вся шкіра відрізняється одна від одної своєю індивідуальністю: неповторний особливий шарм, який передається від готового виробу його власнику.

Даруємо Гарантійний Сертифікат якості на шкіру рослинного дублення фабрики Montana

Шкіра рослинного дублення, вироблена на підприємствах Тоскани, що входять в Consorzio Vera Pelle, не містить токсичних речовин, шкідливих для людини і навколишнього середовища, і зазвичай добре переноситься людьми, страждаючими алергією. Виробничий цикл продуманий до дрібниць, щоб мінімізувати вплив на навколишнє середовище. Consorzio Vera Pelle Italiana Conciata al Vegetale регулює і гарантує виробництво шкіри рослинного дублення в Тоскані під торговою маркою Tuscan Vegetable Leather ™ з дотриманням Технічного регламенту виробництва, випущеного Консорціумом, який зобов'язані виконувати всі асоційовані шкіряні заводи. Дисциплінарний документ містить точне визначення «шкіри рослинного дублення»:

  • виробничий процес на його кваліфікаційних етапах повністю здійснюється в Тоскані;
  • шкіра, вироблена під маркою Tuscan Vegetable Leather ™, відповідає технологічній карті виробництва;
  • кінцевий продукт - шкіра рослинного дублення марки Tuscan Vegetable Leather ™ має точні фізико-хімічні параметри еталона

В якості гарантії Консорціум створив ярлик якості - Гарантійний сертифікат, який підтверджує, що виріб створено з високоякісної шкіри рослинного дублення, виробленої в Тоскані на підприємствах Consorzio Vera Pelle Italiana Conciata al Vegetale. Зображення відбитка руки нагадує про майстерність  виродників Тоскани і тих майстрів, хто виготовляє вироби з цієї чудової шкіри рослинного дублення. Гарантійний сертифікат має кілька ступенів захисту від підробки і наскрізну нумерацію і засвідчує якість і походження продукту, а також дозволяє консорціуму в будь-який час і в будь-якій точці світу ідентифікувати як постачальника шкіри, так і виробника продукту з Tuscan Vegetable Leather. В результаті підписання ліцензійної угоди Магазин натуральної шкіри і фурнітури Aligo Group отримав право видавати Гарантійні сертифікати на шкіру Vegetable Tanned Leather в Тоскані, купленої в магазині, виробникам готової продукції з цієї шкіри. Такий Сертифікат впевнено підтвердить якість ваших виробів підвищить їх статус

Можливість вибору - це те, що робить нас вільними людьми.

Вибирайте найбільший магазин шкіри та фурнітури Aligo Group, щоб купити шкіру таку, як вам необхідно!