Колір року 2022 - пропозиції Aligo Group
0
Кошик
Товарів: 0 (0 грн )
Pantone колір року 2022

Pantone колір року 2022

ІНСТИТУТ PANTONE ОГОЛОСИВ

КОЛІР 2022 РОКУ

Вперше кольором року став спеціально створений для цього

PANTONE 17-3938 Very Peri


Показуючи безтурботну впевненість і сміливу цікавість, які пожвавлюють наш творчий дух, допитливий та інтригуючий PANTONE 17-3938 Very Peri допомагає нам прийняти безмежність можливостей, відкриваючи нам нове бачення, коли ми переписуємо наше життя. Дякуючи за якості, що уособлює синій, доповнені новою перспективою, яка сьогодні резонує, PANTONE 17-3938 Very Peri малює майбутнє в новому світлі.

ПРО PANTONE COLOR INSTITUTE ™

Pantone Color Institute - це бізнес-підрозділ Pantone, який виділяє найкращі сезонні кольори подіумів, вибирає колір року, прогнозує глобальні колірні тенденції та консультує компанії з кольорів для візуальної ідентифікації продуктів та брендів. За допомогою прогнозів сезонних тенденцій, психології кольору та консультування з питань кольору Pantone Color Institute співпрацює зі світовими брендами, щоб вони могли ефективно використати емоції кольору та силу психології у своїй стратегії дизайну.

ПРО КОЛІР РОКУ ЗА ВЕРСІЄЮ PANTONE

Процес вибору кольору року за версією Pantone потребує вдумливого розгляду та аналізу тенденцій. Щоб щороку приходити до вибору, фахівці з кольору Pantone із Pantone Color Institute™ досліджують світ у пошуках нових колірних впливів. Сюди можуть входити індустрія розваг та фільми в процесі виробництва, пересувні колекції творів мистецтва та нових художників, мода, всі галузі дизайну, популярні напрямки подорожей, а також новий спосіб життя, стилі гри та соціально-економічні умови. Рішення також можуть бути пов'язані з новими технологіями, матеріалами, текстурами та ефектами, що впливають на колір, відповідними платформами соціальних мереж і навіть майбутніми спортивними подіями, що привертають увагу всього світу. Протягом 23 років колір року Pantone впливає на розробку продуктів та маркетингові рішення у багатьох галузях, включаючи моду, предмети інтер'єру тощо.

Ми живемо в епоху змін. PANTONE 17-3938 Very Peri - це символ глобального духу часу та перехідного періоду, який ми переживаємо. У міру того, як ми виходимо з періоду інтенсивної ізоляції, наші уявлення та стандарти змінюються, а наше фізичне та цифрове життя зливаються по-новому. Цифровий дизайн допомагає нам розширити межі реальності, відкриваючи двері у динамічний віртуальний світ, де ми можемо досліджувати та створювати нові можливості кольору. Тенденції в іграх, зростаюча популярність метавсесвіту та зростання художньої спільноти у цифровому просторі - PANTONE 17-3938 Very Peri ілюструє злиття сучасного життя і те, як колірні тенденції у цифровому світі виявляються у фізичному світі та навпаки.

"Колір року за версією Pantone відображає те, що відбувається в нашій глобальній культурі, висловлюючи те, що люди шукають, цей колір стати відповіддю" - Лорі Прессман, віце-президент Інституту кольору Pantone. «Створення нового кольору, вперше в історії нашої освітньої кольорової програми Pantone «Колір року», відображає глобальні інновації та перетворення, що відбуваються. Оскільки суспільство продовжує усвідомлювати, що колір є важливою формою спілкування та способом виражати та впливати на ідеї та емоції, а також взаємодіяти, складність цього нового синього відтінку з червоно-фіолетовим відтінком підкреслює величезні можливості, що відкриваються перед нами».


PANTONE 17-3938 Very Peri, що поєднує в собі риси синього, але в той же час має фіолетово-червоний відтінок, демонструє життєрадісний настрій і динамічну присутність, що заохочує сміливе творче самовираження.

Balancing Act – це додаткова палітра кольорів, природний баланс теплих та холодних тонів якої підтримує та посилює один одного. Яскравість PANTONE 17-3938 Very Peri посилюється в цій майстерно відкаліброваній палітрі, привносячи відчуття жвавості та візуальної вібрації.


Цілісне та гармонійне поєднання відтінків, народжених природою, Wellspring підкреслює сумісність зеленого з добродушним PANTONE 17-3938 Very Peri та цілющі властивості цих чудово тонких та поживних відтінків.


Наслідуючи найактуальніші сучасні тенденції моди, перебуваючи в потоці енергій сьогодення, ми вибираємо і привозимо в магазин

новинки натуральної шкіри

від кращих світових фабрик шкіряної індустрії. У нас завжди відмінний та дуже широкий вибір - найвибагливіший покупець знайде те, що потрібно - якісну шкіру та фурнітуру для створення модних та затребуваних виробів.
То ж мерщій до нас - модний колір шкіри вже на полицях магазину шкіри та фурнітури Аліго Груп м. Київ пров. Куренівський, 17,  тел/вайбер +38 067 7379229

І пам'ятайте: наявність вибору – це свобода!