Pantone цвет года 2023
0
Кошик
Товарів: 0 (0 грн )
Pantone 2023 Viva Magenta - пропозиції в AlogoGroup

Pantone 2023 Viva Magenta - пропозиції в AlogoGroup


ІНСТИТУТ PANTONE ОГОЛОСИВ

КОЛІР 2023 РОКУ

PANTONE 18-1750 Viva Magenta


ПРО PANTONE COLOR INSTITUTE


Pantone Color Institute - це бізнес-підрозділ Pantone, який виділяє найкращі сезонні кольори подіумів, вибирає колір року, прогнозує глобальні колірні тенденції та консультує компанії з кольорів для візуальної ідентифікації продуктів та брендів. За допомогою прогнозів сезонних тенденцій, психології кольору та консультування з питань кольору Pantone Color Institute співпрацює зі світовими брендами, щоб вони могли ефективно використати емоції кольору та силу психології у своїй стратегії дизайну.

ПРО КОЛІР РОКУ ЗА ВЕРСІЄЮ PANTONE

         


Інститут кольору Pantone офіційно оголосив, що кольором року Pantone у 2023 році буде Viva Magenta 

Описується як «нетрадиційний відтінок для нетрадиційного часу: нове бачення». Насичений, сміливий колір, створений для розширення можливостей і самовираження без обмежень.

Малиновий відтінок встановлює баланс між теплими та холодними тонами, інколи виглядає більш червоним, а інколи більше схожий до кольору фуксії.

PANTONE 18-1750 Viva Magenta пише нову історію. Сміливий і безстрашний, пульсуючий колір! Потужний і надихаючий, це анімований червоний колір, який заохочує до експериментів і самовираження без обмежень, електризуючий, безмежний відтінок. Зухвалий і всеосяжний, PANTONE 18-1750 Viva Magenta = бунтарський дух.


Будьте на хвилі часу! Віднайдіть свій Viva Magenta на полицях магазину шкіри та фурнітури AligoGroup м. Київ пров. Куренівський, 17,  тел/вайбер +38 067 7379229


Пізнайте силу кольору!