Органічна шкіра - за краще майбутнє планети
0
Кошик
Товарів: 0 (0 грн )
Органічна шкіра - за краще майбутнє планети

Органічна шкіра - за краще майбутнє планети

Давайте разом збудуємо найкраще майбутнє! – закликає світовий лідер із виробництва шкіри Gruppo Mastrotto

Органічна меблева шкіра

 – для тих, кому не байдуже майбутнє Землі


Турбота про майбутнє планети, на якій ми всі живемо - це підхід, який є найбільш відповідальним та успішним в даний час для побудови та розвитку будь-якого бізнесу

Купити органічну натуральну шкіру для меблів, обивки салонів літаків, кораблів, яхт

виготовлену з використанням екологічних інноваційних технологій на фабриках провідного світового виробника Gruppo Mastrotto тепер можна в Україні – у магазині Aligo Group – офіційного українського представника італійської компанії

Найбільший світовий виробник шкіри – Gruppo Mastrotto завдяки постійному пошуку інноваційних та стійких рішень, входить до п'ятірки компаній, обраних для участі у проекті GREEN LIFE (Зелена шкіряна промисловість для навколишнього середовища), що фінансується Європейською комісією. Основна мета Green LIFE полягає у зниженні впливу на навколишнє середовище різних сегментів шкіряного сектора. Для Gruppo Mastrotto такий підхід є віхом сталого розвитку, що визначає дії, пов'язані з екологічною, соціальною та економічною сферою.


«Сталий розвиток - це розвиток, який відповідає потребам сьогодення без шкоди для можливості майбутніх поколінь задовольняти власні потреби. Стійкий розвиток на новому рівні – фундаментальна цінність для нас. Наша прихильність до навколишнього середовища та повага до людей, щоб побудувати найкращий світ для нових поколінь» - кредо розвитку бізнесу Gruppo Mastrotto

За минулі роки на підприємствах Mastrotto створено бізнес-модель, яка ставить екологію та соціальні аспекти на перше місце: постійну увагу до людей, виробничих процесів та впливу на навколишнє середовище.

22 вересня 2021 р. Gruppo Mastrotto прийняла участь у  A New Point Of Materials by @lineapellefair, щоб розповісти про свої відповідальні інновації. A New Point of Materials - це область, присвячена вибору інноваційних та екологічно чистих матеріалів.

Gruppo Mastrotto є спонсором 3-го Форуму екологічно чистої шкіри у Парижі. Мета SLF - проаналізувати передовий досвід шкіряного сектора в галузі корпоративної соціальної відповідальності із соціальної, екологічної та економічної точок зору. Професіонали та зацікавлені сторони представлять еволюцію поведінки споживачів, а також інструменти та рішення, які будуть реалізовані для сталого розвитку, які Gruppo Mastrotto дотримуються своїх зобов'язань щодо поваги навколишнього середовища та людей.

З цього року Gruppo Mastrotto набуває 100% електроенергії із сертифікованих відновлюваних джерел. Таким чином, вони роблять свій внесок у скорочення викидів CO2 більш ніж на 5000 тонн на рік, що становить 21% від загальної кількості, що еквівалентно поглинанню CO2 250 000 дерев.

Найкращі досягнення Gruppo Mastrotto в галузі захисту довкілля та безпеки були відзначені та нагороджені вищим балом міжнародної сертифікації LWG, Leather Working Group, Золотим рейтингом.

Gruppo Mastrotto підтверджує свої зобов'язання захищати довкілля та поважати людей.

За цей час Gruppo Mastrotto були створені нові інноваційні ОРГАНІЧНІ колекції меблевої (обивочної) шкіри Organic Leather та Primalinea 99.9Шкіра Наппа колекція Primalinea 99.9

Натуральна шкіра з антибактеріальними та противірусними властивостями

Для виробництва шкіри Primalinea 99.9 використовують шкіри ВРХ європейського походження.

Середній розмір кожного листа шкіри близько 5 м2

Товщина шкіри 1,1-1,3 мм.

Завдяки інноваційній технології додублювання та фінішній обробці із зареєстрованим патентом шкіра має антибактеріальні та противірусні властивості. Фарбування наскрізне з вакуумним процесом сушіння, що надає наппі гладкість і неперевершений елегантний вигляд. На дотик шкіра тепла та шовковиста.

Колекцію наппи Primalinea 99.9 складають 60 вишуканих кольорів та відтінків.

Колекція Organic Leather - анілінова шкіра, виготовлена ​​технологією органічного дублення metalfree з європейської сировини ВРХ.

Середній розмір кожного листа шкіри 5,0-5,5 м2

Товщина шкіри 1,1-1,3 мм.

Органічна анілінова напа ORGANIC LEATHER metal free

Шкіра колекції ORGANIC LEATHER пройшла вакуумне сушіння та фінішне анілінове оздоблення з додаванням восків та смол.

Цей артикул має міжнародний сертифікат якості UNI EN 15987. Природна фактура, відтінена прозорим аніліновим фарбуванням, а також фінішом восками та смолами, надають шкірі м'якого ефекту старіння пулл-ап (pull-up) ефекту.

Гладка та міцна структура підкреслює вишуканість шовковистої поверхні шкіри. Особливу увагу звертаємо на те, що для анілінової шкіри допускаються незначні відхилення за кольором між шкурами в одній партії. Виробник рекомендує зберігати шкіру та вироби з неї подалі від світла та джерел тепла.

У колекції Organic Leather 12 актуальних кольорів, що ідеально підходять для оббивки.

Купити органічну меблеву шкіру з нової колекції  Organic Leather ви можете особисто у магазині Aligo Group у Києві в Україні або онлайн в інтернет-магазині aligogroup.com.ua


Замовлення шкіри за каталогами з швидкою доставкою з Італії вигідно та просто зробити в Аліго Груп - на всі запитання дадуть відповідь менеджери по тел/вайбер

+38(067)7379229

+38(063)7379229