Aligo Art News - Діти творять красу зі шкіри
0
Кошик
Товарів: 0 (0 грн )
Aligo Art News

Aligo Art News

Коли розмова заходить про дітей, на обличчях дорослих з'являються посмішки, обличчя світлішають, голоси стають м'якше, очі світяться добротою. Так дитяча щирість і чистота висвітлюють всіх навколо) На наших обличчях відбилося здивування, захват і захоплення, коли ми приїхали в «Центр дитячої та юнацької творчості» Деснянського району міста Києва. Так, в наше раціональне час є дорослі ентузіасти і професіонали, які навчають дітей втілювати мрію в реальність. У цьому Центрі є кілька напрямків творчості В рамках проекту "Майстерня технічної творчості"

- діти ліплять кераміку на гончарних колах з подальшим випалюванням у справжніх! печах;

- діти збирають роботів і пишуть для них програми;

- в образотворчій студії талановиті чоловічки пишуть світлі яскраві прекрасні картини;

- в класі електроніки сучасні мікросхеми паяють не тільки хлопчики, а й дівчатка;

- в студії звукозапису майбутні зірки сцени записують вокальні та інструментальні твори;

- спеціальне деревообробне обладнання - лобзики з антітравматіческой захистом для дітей, дозволяє конструювати і створювати модні 3D моделі з фанери;

- 3D принтер дозволяє майбутнім архітекторам і модельєрам освоювати найсучасніші технології створення будь-якого виробу.

А клас креативного творчості викликав у нас радість і захват - діти зі шкіри своїми маленькими ручками під керівництвом талановитого майстра, просто чарівної ними викладача роблять вироби, що не будь-яка доросла зуміє! Адже натуральна шкіра - це не простий матеріал. Але діти справляються - і ріжуть, і пробивають, і обпалюють, і клеять, і збирають, і прошивають. Виходять класні речі - теплі, красиві, несподівані, якісно виконані. Діти терпляче вчаться, уважно слухають вчителя, радіють кожному навіть невеликому успіху, старанно напрацьовують навички. І дивлячись на них, у нас у дорослих виникає рідкісне, майже забуте почуття - бути добру! Майбутнє нас порадує)

А познайомилися ми з цим неймовірним місцем випадково - просто Класу креативного творчості потрібні були шматочки різної шкіри - адже витратні матеріали для всіх видів творчості потрібні весь час.

Центру потрібна підтримка небайдужих дорослих)